2010.09.05. 23:15 Csak a Misleny

019 USA-Angola H 1,01 a végeredmény 121-66

Nem kérdés.

020 USA-Angola (0-34) H 1,85 a végeredmény 121-100

35 pont különbség biztos van a két csapat között. Angola az utolsó negyedekre rendre elfárad. Ott akár össze is jöhet egy 15-20 pontos különbség szerintem. A maradék pedig az első 3 negyedben. Ausztrália is képes volt 21 ponttal verni Angolát.

021 Oroszország-Új-Zéland H 1,34 a végeredmény 78-56

Új-Zéland megcsinálta már a bravúrt a VB-n. Mostmár jöhet a papírforma.

022 Oroszország-Új-Zéland (0-6) H 1,87 a végeredmény 78-62

A 7 pontos vagy a feletti Orosz győzelem is teljesen reális lenne.

062 Litvánia-Kína H 1,07 a végeredmény 78-67

Litvánia kiválóan szerepel eddig. Kína sem tudja őket megállítani.

063 Argentína-Brazília H 2,02/D 12,00 a végeredmény 93-89

Úgy érzem most Argentína elkaphatja a Brazilokat. Eddig az Argentínok halványabban szerepeltek, de a Szerbek ellen már mutattak bíztató jeleket. A Brazil center Splitter is méltó ellenfelet kap majd Scola személyében.

179 Szerbia-Spanyolország V 1,35 a végeredmény 92-89

A Spanyol csapat nagyon szép csapatjátékkal verte Görögországot. Ha hozni tudják a formájukat, akkor a Szerbek sem jelentenek majd akadájt nekik.

180 Törökország-Szlovénia H 1,34/D 14,00 a végeredmény 95-68

Ez az mérkőzés, ahol végig kiélezett harcot, és szoros végjátékot várok. Erős idegzetű fogatók nyugodtan megtehetik a Szlovének győzelmét. A Török válogatott ha elkapja a fonalat, akkor végük. Hazai pálya mindenképp a Török mellett szól.